“Moartea din Carpați” a devenit “spaima şoselelor”. Cătălin Moroșanu a rămas fără permis, miercuri, după ce a fost prins circulând cu o viteză peste limita legală.
Related Articles
Temperaturile scad brusc în România! Cum va fi vremea de Revelion
Meteorologii din cadrul Administrației Naționale de Meteorologie (ANM) au emis, luni, prognoza pentru perioada 26 decembrie-8 ianuarie. După maxime de 13…14 grade, în prima săptămână din anul 2023 temperaturile scad. Share this: (Visited 48 times, 1 visits today)
O româncă a ucis din greşeală o bătrână de 92 de ani pe care o îngrijea în Italia
Românca, în vârstă de 45 de ani, este judecată pentru ucidere din culpă după ce, din cauza neglijenţei, ar fi provocat un accident în urma căruia femeia în vârsta de 92 de ani de care avea grijă în Italia, a murit electrocutată.
Afacerile ucrainenilor, un real succes în România: “Mănânci ca în Ucraina, dragoste la prima gustare!”
Au fugit din calea războiului şi au descis să înceapă propriile afaceri în ţara noastră. Mai mulţi refugiaţi ucraineni şi-au deschis fie restaurante, fie saloane de cosmetică în România. De la Cluj până la Constanţa, afacerile sunt pe val. Share this: (Visited 13 times, 1 visits today)
