Related Articles
Închisoare pe viață pentru tânărul din Baia de Fier care și-a ucis iubita în vârstă de 19 ani | Trebuie să plătească daune morale de 100.000 de lei
Tânărul din Baia de Fier, care și-a ucis iubita în vârstă de 19 ani, după care a urcat cadavrul în mașină și l-a plimbat până ce a fost oprit, întâmplător, de poliție, a fost condamnat la închisoare pe viață. Share this: (Visited 26 times, 1 visits today)
Accident grav în judeţul Constanţa! O persoană a murit, după ce un microbuz a intrat într-o remorcă încărcată cu baloți
Un accident grav a avut loc în această seară, la intrarea în comuna Ostrov, judeţul Constanţa. Un microbuz cu 7 persoane a intrat într-un un autoturism ce tracta o remorcă încărcată cu baloți. Din nefericire, o persoană şi-a pierdut viaţa, iar alte două au rămas încarcerate. Share this: (Visited 12 times, 1 visits today)
Data de la care dispar copiile după acte şi dosarul cu şină. Anunţul făcut de ministrul Digitalizării, Sebastian Burduja
Nu mai este mult timp până când românii nu vor mai fi nevoiţi să facă copii la acte sau să meargă cu dosare cu şină, ca să -şi rezolve problemele pe care le au la diferite instituţii publice. Share this: (Visited 9 times, 1 visits today)