O gravidă de doar 20 de ani s-a stins vineri, la Spitalul Județean de Urgență Bistrița. Tânăra era infectată cu Covid și cu doar două zile înainte să moară, medicii au salvat copilașul prematur și l-au trimis pentru tratament Cluj-Napoca.
Dramă teribilă la Spitalul Județean Bistrița. O gravidă de 20 de ani, infectată cu COVID, a murit. Medicii au reușit să salveze bebelușul prematur
(Visited 7 times, 1 visits today)
