Serviciile de pe litoralul românesc ”care lasă de dorit”, concluzionează directorul general al Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor după mai bine de 1.250 de acţiuni de control în acest sezon estival pe litoral şi în Delta Dunării.
(Visited 9 times, 1 visits today)
Related Articles
Buletinele cu cip, gratuite. Cum beneficiază românii de ele şi care sunt noile schimbări la cărțile electronice de identitate
Posted on Author Marius Leontiuc
Noile buletine cu cip sau cărți electronice de identitate vin cu unele modificări şi vor fi emise în toată ţara până la sfârşitul anului. Share this: (Visited 37 times, 1 visits today)
Un expert român îl contrazice pe Daea: “Astăzi nu există absolut niciun motiv din punct de vedere financiar ca pâinea să se scumpească”
Posted on Author Marius Leontiuc
Astăzi nu există absolut niciun motiv din punct de vedere financiar ca painea să se scumpească, afirmă Cezar Gheorghe, expert în comerțul cu cereale. Acesta a comentat anunțul făcut de ministrul Agriculturii, Petre Daea, care a spus că prețul la pâine va crește. Share this: (Visited 16 times, 1 visits today)
Administrația Prezidențială explică de ce s-a ajuns la călătorii cu avioane private
Posted on Author Marius Leontiuc
Administrației Prezidențiale a dat explicații legate de motivul pentru care Klaus Iohannis și soția sa, Carmen, au zburat cu o aeronavă de lux închiriată din Asia. Share this: (Visited 23 times, 1 visits today)
